Belirtileri.com

Kullanım Kuralları

Belirtileri.com Kullanım Kuralları

Belirtileri.com İnternet web sitesine gelen ziyaretçileri, iş bu sayfadaki bulunan kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.

Belirtileri.com web sitesinde bulunan içerikler, yazılar, resimler, grafik ve başka bütün veriler herhangi bir sağlık konusu için tedavi, teşhis, tanı veya tıbbi bir öneri özelliği kesinlikle yoktur ve bu minvalde kullanılması tavsiye edilmemektedir.

İş bu sitede bulunan bütün görsel resimler ve yazılı bilgiler yalnızca bilgilendirme maksadını belirtir. Belirtileri.com içeriğindeki bulunan bir bilgi, resim, graik veya yorum sebebi ile yaşanılabilecek sağlık problemlerinden, oluşacak şikayetlerden, doğabilecek risklerden belirtileri.com hiç bir zaman sorumlu değildir.

Sitedeki bilgileri görmek için gelen kişiler bu Web sitesinde görsel ve yazılı bilgileri ne yönde ve nasıl kullanacakları konusunda tamamiyle özgürdür ve ilgili tüm sorumlulukları kişinin kendisine aittir.

Belirtileri.com da yeralan verilerin kullanımı konusunda, ziyaretçilerin yorumlaması ve alınabilecek bilgiler doğrultusunda sonuçları ziyaretçiye aittir.

Belirtileri.com ziyaretçileri, web sitesindeki bilgilerin sadece bilgi maksadı ile paylaşıldığını, site içeriğinde yaralan yazılı ve görsel verilerin sağlık ve tıb bilimi açısından tavsiye sayılmaması gerektiğini savunur, beyan ve taahhüt etmektedir.

Eğer sizde bir hastalık olduğundan şüphe duyuyorsanız, genel durumunu ile alakalı negatif yönde gelişmeler var ise hasta veya hasta olmadığınızı kesin bir şekilde öğrenmek için mutlaka uzman hekime danışmalı, sonrasına ilişkin eğer hastalığını var ise uzman hekim tavsiyeleri ışığından tedavi sürecine başlamalısınız.

İvedi bir sağlık müdahalesine ihtiyaç duyduğunuzda hemen bir sağlık kurumuna gidiniz ve uzman hekim ile iletişim kurmalı veya 112 acil yardım hattı ile iletişim sağlamalısınız.

Belirtileri.com a gelen kullanıcıların makalelere yaptıkları yorumsal bilgiler, eklenen yazısal bilgiler, paylaşılan bilgiler ve resimler bunları paylaşanların sorumlulukları dahilindedir.

Belirtileri.com u ziyaret eden kişiler tarafınca yapılmış yorum ve başka tür içeriklerden kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu yorumlara mukabil doğabilecek şikayetlerden belirtileri.com kesinlikle sorumlu değildir ve tutulamaz. Önerimiz bu gibi yorumsal içeriklerde bulunan bilgilere göre değilde ilk olarak bir uzman hekime danışarak o minvalde ilerlemeniz doğru olan yoldur.

Belirtileri.com içeriğinde paylaşılan sağlık bilgileri ve yorum kısmına yazılan takma veya gerçek isimler kamu spotu ile paylaşılabilir. Bu tarz paylaşımlar da bulunanlar, sundukları bilgilerin gizli bir şekilde olmadığını ve kamunun tarafınca biline bilirliğini ayriyeten bir sakınca olmayışını bilir ve kabul etmiş sayılır.

Belirtileri.com web sitesinde makalelerin bitimindeki yorum kısımlarına başka ziyaretçileri tarafınca eklenmiş dış linklere tıklanması sebebiyle oluşabilecek sorunlar sitemizin bir problemi değil ve kesinlikle sorumluluk kabul etmez.

Yukarıda bulunan belirtileri.com kullanım kuralları bütün Web sitemiz ziyaretçileri tarafınca okunmuş ve kullanım kurallarına noksansız uyulacağını kabul etmektedir.

Sitemize gelen ziyaretçi lütfen bu yukarıda yazan bilgilere ve kurallara dikkat ediniz ve herhangi bir sağlık sorununuzda işin uzman hekimine veya bulunduğunuz yerdeki en yakın sağlık kuruluşuna gidiniz.

Cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan aylık 200$ 'a kadar bedava bitcoin kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

::::::::::

TIKLA VE KAZANMAYA BAŞLA

::::::::::

z11